Kariera

Junior Account Manager

Warszawa, ul. Czerniakowska | Dowolna

Opis stanowiska:

Szukasz nowych wyzwań?
Dołącz do naszego zespołu jako Junior Account Manager / Stażysta w dziale Client Service!

Wymagania:

• umiejętność pracy w zespole
• zaangażowanie i chęć uczenia się w ramach powierzonych zadań
• sumienność i staranność w ramach powierzonych zadań
• doświadczenie w pracy w CMS / CRM
• doświadczenie w współpracy z działami IT i Kreacji
• znajomość języka angielskiego
• biegła znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

• analityczny umysł
• zainteresowanie branżą motoryzacyjną
• doświadczenie w HTML, CSS, Wordpress, Prestashop, Mailchimp, Freshmail

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników pracy
• realizację atrakcyjnych i rozwojowych projektów dla globalnych marek
• dostęp do nowoczesnych technologii
• możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w branży digitalowej
• pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze na Mokotowie

Czekamy na Ciebie!

Zakres obowiązków:

• nadzór projektów i realizacja powierzonych zadań
• planowanie i tworzenie harmonogramów projektów
• przygotowywanie raportów
• zarządzanie przepływem informacji między zespołami IDH
• komunikacja z klientem
• dbanie o wizerunek IDH